Katolicyzm - jedna z najgorszych wiar

19 października 2011, 22:03 · Jose de Tuasi

Katolicyzm... Wedle mnie jedna z najgorszych wiar. Ogółem całe chrześcijaństwo jest... a zresztą mniejsza.

Teraz mam do Was kilka pytań/spraw, katolicy. Liczę, że odpowiecie.

Więcej...

A co z chrześcijańskimi przykazaniami?

20 października 2011, 06:59 · Vicious

A co z chrześcijańskimi przykazaniami? Z jakże ładnie brzmiącym dekalogiem? Co z przykazaniem "Nie zabijaj"? Jest bzdurą. Wystarczy popatrzeć na wszystkie wojny trwające tysięcy lat, na terrorystów, na porwania, okupy, morderstwa. Nazywacie "Nie zabijaj" przykazaniem? Ja bym to nazwał śmieszną radą, którą większość ludzi ma gdzieś.

Więcej...

Wiara to nie tylko modlitwy

20 października 2011, 16:49 · Risel

Na pierwszej stronie, chciałbym się sprzeciwić postowi napisanemu przez gracza Vicious. Otóż wiara w Boga to nie zwykłe modlitwy i chodzenie do kościoła.

Więcej...

Papież zgromadził miliony modlących się ludzi

20 października 2011, 17:07 · Neterenve

Czytaj uważnie to co o cudach napisałem. Jeden Papież zgromadził miliony modlących się ludzi. TO JEST CUD!!

Więcej...

Być może te dyskusje nie mają sensu

20 października 2011, 18:29 · Laushei

Być może te dyskusje nie mają sensu, ale można się dowiedzieć nieco o życiu ludzi. Jakie jest ich nastawienie psychiczne do boga, co sądzą o innych, tych którzy sprzeciwiają się bogu. Tylko coś tutaj za dużo plusów i minusów. Każdy szasta nimi na prawo i lewo, bo zgadza się ze mną, bo jest przeciwny mojej wierze. Może nie wypowiadałem się do teraz (bo dopiero zauważyłem temat), ale ta jedna rzecz rzuca się szczególnie w oczy. Nie zachowujcie się dziecinnie, obrażacie się za jedno durne słówko, które możliwe przypadkiem wyrwało się komuś.

Więcej...

Podziemia Watykanu

21 października 2011, 15:44 · mamousunkonto

O podziemiach Watykanu nie jestem w stanie odpowiedzieć, bo sama tego nie rozumiem. Ktoś mi mówił, że tam są groby papieży (?) więc może boją się terrorysty albo czegoś w tym stylu... Nie mam pojęcia.

Więcej...

Mam kolegę ateistę

21 października 2011, 20:54 · smutna żaba

Mimo że zmieniłeś nick, od razu poznałem po stylu pisanie, że to jesteś ty Punk.

Więcej...

Nie pozwolę, aby ktoś szydził sobie z Boga

22 października 2011, 00:33 · Silvan Felvar

Lada moment i mam nadzieję, że zamkną ten temat. Nie pozwolę, aby ktoś szydził sobie z Boga, w którym pokładam swoje rozterki i nadzieje. Jesteś zbyt wielkim hipokrytą, abyś pokazywał nam jak świat funkcjonuje, o!

Więcej...

Religia to nic pewnego

22 października 2011, 00:57 · Filevandrell

Hah. Człowieku, o czym Ty w ogóle piszesz, czytasz co piszesz, czy lecisz byle zająć całą stronę? Gloryfikujesz oddanie się religii, która nie jest niczym pewnym, jest tylko dogmatem i mówisz tu o uzależnieniu życia od niej, jaki to ma sens? Poświęcenie? Poświęceniem jest ginąć za kraj, broniąc bliskich, broniąc swojego terytorium, własnej wolności, a nie dwóch kawałków drewna zbitych ze sobą, to tylko symbol. Wywyższasz tym przykładem symbol nad treść danej wiary.

Więcej...

Jesteśmy stworzeniami, bo mamy duszę

22 października 2011, 01:30 · Harlok

Na religi uczą nas że mam dusze dlatego jesteśmy stworzeniami inteligentnymi ja uważam że zwierzęta są bardziej mądre od ludzi.

Więcej...