Czytaj Biblię!

29 października 2011, 21:35 · Neftal

Czytaj Biblię! „Dzieci zbierają drwa, a ojcowie rozniecają ogień; kobiety ugniatają ciasto, aby wypiekać placki dla królowej niebios, cudzym bogom wylewa się ofiary z płynów, aby mnie obrażać.

Czy mnie tym obrażają - mówi Pan czy nie raczej samych siebie ku zawstydzeniu własnemu?

Dlatego tak mówi Wszechmocny Pan: Oto mój gniew zawzięty wyleje się na to miejsce, na ludzi i na bydło, na drzewa polne i na płody rolne - płonąć będzie i nie zgaśnie.”

Jer. 7:18-20

Nie można modlić się do ludzi!

Cytat z proroctwa Elijah.

Jest duchowy przywodca z innym duchowym przywodca, ktory ma jeszcze przyjsc, a ktory siedzi na wielkim tronie. On nosi korone z diamentami, trzyma laske w swojej rece, ludzie klaniaja sie przed nim, czcza go i szanuja. Prawa sa zatwierdzane przez tego grzesznika, ustanowionego przez ludzi krolem, ktory zostal stworzony przez Imperium Rzymskie. I w smialosci, poprzez MOJA sluzaca, JA mowie: w 1999 zobaczycie tego, tzw. Bezboznego krola zmieniajacego MOJE Przykazania, przedkladajacego innego boga przed ludzmi, tym razem kobiete, ktora ma byc boginia. Ona ma niby byc czescia BOSTWA – ale nie jest!

Miejcie sie na bacznosci, kiedy oni dolaczaja to imie: "Maryja" do OJCA, SYNA i DUCHA SWIETEGO. Uwazajcie na doktryny ludzkie. Jest tylko jedno BOSTWO: ten Wielki BOG "JA jestem JAHWEH", ktory jest waszym STWORCA i waszym OJCEM, i JAHUSZUA, MOJ SYN, ktory jest waszym MESJASZEM, oraz RUACH HA KODESZ! Zaden inny!

Nie ma innych wstawiennikow w Niebie! Tylko gdy przychodzicie do MNIE w Imie JAHUSZUA, bede was sluchac. Dla tych, ktorzy odmowia uwierzenia w to – co uczynicie, kiedy sie przekonacie, ze wasze ofiary, modlitwy do innych swietych byly prozne?

To Szatan oszukal was, gdyz wy przedlozyliscie przede MNA innych bogow, ktorzy nie sa wcale bogami! Co powiecie, kiedy staniecie przed JAHWEH i JAHUSZUA, kiedy dowiecie sie, ze nie ma Czysca, a tylko Niebo i Pieklo? I ze nie mozecie wymodlic nikogo z Piekiel, bez wzgledu na to, ile swieczek wypalicie? Wy nie mozecie miec wybaczone bez wzgledu na to ile razy odmowicie "Zdrowas Mario"!

W godzinie smierci, przestancie wolac na imie matki MOJEGO SYNA – Maryji! Ona nie moze pomoc wam, a tylko Imie JAHUSZUA moze! To nie jej krew byla przelana na Kalwarii, ale Krew MEGO SYNA JAHUSZUA byla przelana na Kalwarii. To jest wylaczna pokuta za grzech.

0 △|▽


Komentarze (7):


Owen Lee
29 października 2011, 21:43

Skoro Bóg sam wywyższył Maryję, to dlaczego twierdzisz, że nie można? Skoro tak często się ukazywała i chroniła świat, to czemu nie można? Maryja, według podstawowych prawd wiary chrześcijańskiej, jest, jak już Zachar pisał, Królową Nieba i Ziemi. A w samych objawieniach nieraz mówi, że wielkim grzechem jest odrzucanie jej jako Matki i sprawie jej to wielki ból i smutek.

EDIT: A Czyściec istnieje. Kolejne objawienia sobie poczytaj, tym razem samych dusz czyśćcowych.

0 △|▽


  Neftal
  29 października 2011, 21:46

  W Biblii nie ma czegoś takiego jak czyściec! JAHWEH wywyższył również Mojżesza i Aarona i wielu innych ale to nie oznacza, że można modlić się do ludzi. Bałwochwalstwo i kłamstwa.

  1 △|▽

  • Agmar (+1)

  Agmar
  29 października 2011, 21:51

  No wierzymy po to, żeby mieć nadzieję, a człowiekowi do życia potrzebna jest jakaś siła wyższa, która miałaby go ukierunkowywać i dawać porady - jak świeccy władcy, tylko to coś poważniejszego.

  0 △|▽


   Neftal
   29 października 2011, 21:58

   Kościół Katolicki usunął Księgę Henocha z Biblii pozostał tylko urywek:

   "Przez wiarę zabrany został Henoch, aby nie oglądał śmierci i nie znaleziono go, gdyż zabrał go Bóg. Zanim jednak został zabrany, otrzymał świadectwo, że się podobał Bogu.

   List do Hebrajczyków 11,5"

   I jeszcze jeden w Księdze Rodzaju.

   Uczniowie JAHUSZUA HA MASZIJACH znali Księgę Henocha.

   Została ona wykluczona z Biblii przez Kościół Katolicki!

   Jednak można ją znaleźć - http://www.amightywind-proroctwa.com/polishwebsite/Book%20of%20Enoch/1.htm

   0 △|▽


    Rass
    29 października 2011, 22:08

    Można modlić się do ludzi o wstawiennictwo do Boga. Np.

    Święty Andrzeju Bobolo,

    który tak umiłowałeś naszego Pana,

    Jezusa Chrystusa, że cały się poświęciłeś

    na Jego służbę, wieńcząc apostolskie życie

    męczeńską śmiercią! Prosimy Cię, wspieraj nas

    swoim wstawiennictwem przez całe życie,

    byśmy jak Ty wzrastali i wytrwali wiernie

    w zjednoczeniu z Sercem Jezusa

    i pod opieką Jego Matki Niepokalanej.

    Amen.

    0 △|▽


     Neftal
     29 października 2011, 22:22

     Należy modlić się do JAHWEH(Boga Ojca, który zbawia) w imieniu JAHUSZUA HA MASZIJACH(Jezusa Chrystusa) wtedy nie potrzeba żadnego wstawiennictwa człowieka.

     0 △|▽


      Rass
      29 października 2011, 22:45

      Nie pisz z popsutym caps lockiem, bo to denerwuje i jest przyjęte jako niegrzeczne. Do tego nie sprawisz, że będziesz postrzegany jako bardziej oblatany w temacie, gdy zarzucisz kilkoma słówkami pochodzenia hebrajskiego, które nie są używane w naszej kulturze z prostej przyczyny. Mamy własny język. A ludzie modlą się poprzez świętych i innych ludzi o wstawiennictwo do Boga i nie zmienisz tego, choćbyś użył czcionki 100 i pisał tylko po hebrajsku.

      0 △|▽